Zázraky sa dejú na každom rohu

Zázrak je každý okamih, kedy prestávaš sedlať svojho koňa, pretože naplno veríš, že po teba ide jednorožec. Tak sa neboj a ver na zázraky. Veď už od narodenia si tým najväčším z nich.

 
Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom

Albert Einstein raz povedal, že vraj jestvujú iba dva spôsoby, ako prežiť svoj život. Jeden je, akoby nič nebolo zázrakom. A druhý, akoby zázrakom bolo všetko. Večný je to boj, čo zvádza myseľ so srdcom. Ťažký je to boj, do ktorého logika pozýva vieru. Zdĺhavý je to boj, v ktorom dôkazy vyťahujú zbrane proti nevysvetliteľnému. Vyčerpávajúci je to boj, v ktorom sila rozumu zbrojí proti sile zázrakov. Máš však slobodnú vôľu, ktorá ti dovoľuje zvoliť si armádu, ku ktorej sa pridáš na svojej životnej púti. Tá prvá ťa vyzbrojí kvalitným brnením, ostrým mečom a do bodky premyslenou stratégiou boja, s ktorou ťa pošle do terénu. Vďaka tejto výzbroji budeš dokonale pripravený na všetko predvídateľné a tvoj pocit kontroly ti bude dodávať sebavedomie. Keď sa však nebesá zdvihnú a zem sa začne točiť iným smerom, než na aký si bol pripravený, brnenie z tvojej istoty opadne a tvoje kolená sa začnú podlamovať.A vtedy sa stane najväčší zo zázrakov. Padneš na kolená, roztvoríš dlane a konečne vypustíš kontrolu nad sebou samým i nad všetkým ostatným. Na tomto mieste zotrvaj v pokoji, pretože to je to miesto, odkiaľ sa rodia dúhy, čo ťa privedú do sveta jednorožcov. Na ich rohoch kvitnú zázraky, ktoré uvidíš na každom rohu svojej cesty. Zázrak je každý okamih, kedy prestávaš sedlať svojho koňa, pretože naplno veríš, že po teba ide jednorožec. Tak sa neboj a ver na zázraky. Veď už od narodenia si tým najväčším z nich.

  

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Aurora

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Zázraky sa dejú na každom rohu + symbol jednorožca
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Aurora: Chirurgická oceľ + Titán (minerál oxid titaničitý) 

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF050
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Zázraky sa dejú na každom rohu
Záruka: 2 roky