Mikina ,,Želám ti, nech uvidíš schodisko všade tam, kde nevidíš východisko'' s oblakom

Táto mikinka je ľahká ako obláčik, a to doslova aj do peace_menka :) Nech vás ľahkosť jej materiálu hladí na tele; nech jej farba vdychuje nádej do vašej duše; a nech vás jej slová povznášajú. Schodisko je tu pre každého, stačí v neho len uveriť a ono sa v ten pravý čas spustí z nebies. A možno práve v ten kúzelný deň budete veselo pobehovať po svete v bledomodrej mikinke, a šíriť jej posolstvo, nevediac, že to vaše schodisko je už dávno spustené, pripravené na váš prvý krok.

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€69 €57,50 bez DPH
2 kusy 3 kusy Zvoľte variant

Celý náš svet nám poskytuje tak obrovské priestranstvo, toľko miesta pre nás všetkých, že je až k neuvereniu, ako často sa tu, na tej našej Zemi milovanej, cítime tak okliesnení a pritlačení k múru. Ako keby na tom mieste okolo nás vlastne ani nezáležalo. Skôr na tom mieste, ktoré je v nás. Možno si niečo také už zažila a teraz sa s úsmevom pozeráš na tieto riadky a zdravá hrdosť ťa hladí po ramene a ďakuje ti za to, že si verila. A možno, že tvoju ruku teraz nevedie hrdosť, ale skôr ti padá nižšie, na tvoju hruď, ktorú zviera úzkosť a strach. Možno, že práve teraz stojíš v miestnosti tvojho života, v ktorej ti je už pritesno a ty by si ju už najradšej s vďačnosťou opustila. Nech sa však pozeráš kdekoľvek po miestnosti, nevidíš v nej žiadne okno, žiadne dvere, žiadne východisko. Vedz, že bezvýchodiskové situácie na našom svete neexistujú. A aj keď sa o jednej, ktorá raz čaká každého z nás, predsa pošepkáva, že z nej niet návratu, aj o nej sa šepká, že je len bránou do novej miestnosti. Nech prežívaš akékoľvek chvíle, želám ti, aby si uvidela schodisko všade tam, kde nevidíš východisko. Je pre teba už dávno pripravené a čaká len na tvoje zavolanie. Má trošku špeciálnejší gombík na privolanie, než výťah. Zavoláš ho tým, že v neho budeš veriť. Len oň popros a ver, a ono ti bude v ten pravý čas spustené priamo k nohám, ktorými k nemu vykročíš a preskočíš všetky múry.

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

FARBA:

  • Bledomodrá mikina s bielym oblakom 

DETAILY:

Na mikine je potlačený rebrík a citát ,,Želám ti, nech uvidíš schodisko všade tam, kde nevidíš východisko'', spolu s ručne vyrobeným a našitým bielym oblakom z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Mikina príjemne padne na postavu. Nie je ani tesná, ani ,,oversize'' strihu, takže odporúčame, aby ste si objednali pre vás typickú veľkosť. Nech vás jej jemnosť a ľahkosť obláčika povznáša. 
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 44 60
S 47 63
M 51 65
L 55 67
XL 58 69
 
 
MATERIÁL:
  • 95% bio bavlna
  • 5% elastén 
  • 240g 

ÚDRŽBA:

Aby vaša mikina s obláčikom ostala večne krásna, starajte sa o ňu s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Nie je vhodný do sušičky. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky obláčika, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme lokálnej slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každý top je zabalený do vrecka, ktoré je zdobené básňou z našej peace_menka dielne. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Želám Vám, nech Vás mikinka telom i dušou nielen sprevádza, ale aj navádza na vaše schodisko. 
Kód Kód: JKL027 JKL031 Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie